Zaloguj się | Zarejestruj się
 

DlaczegoLED

 

 

Energooszczędne 

Oświetlenie oparte na rozwiązaniach LED jest wyjątkowo wydajne. Technologia LED pozwala producentom oświetlenia zmniejszyć wymiary lamp, przy jednoczesnej gwarancji światła o znakomitej jakości i dużym strumieniu świetlnym, wykorzystujące jedynie ułamek energii zużywanej przez tradycyjne systemy oświetlenia. 


Długa żywotność – nie wymaga wymian i konserwacji 

Dzięki długiej żywotności oświetlenie LED stanowi również gwarancję braku kosztów związanych z utrzymaniem instalacji (w tym wymiany żarówek, balastów), co ma miejsce w przypadku tradycyjnych technologii. Żywotność na poziomie 50.000 godzin i więcej sprawia, że technologia LED jest 50 razy bardziej wydajna w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. Po prostu zamontuj i ciesz się ciepłym światłem znakomitej jakości. 

 

Natychmiastowy maksymalny strumień światła 

W technologii LED maksymalny strumień światła osiągany jest w ułamku sekundy. Inaczej jest w przypadku innych źródeł światła, w których lampa wymaga rozgrzania trwającego kilka minut. Błyskawiczny strumień światła jest szczególnie ważny w przypadku sterowania oświetleniem np. czujnikami ruchu. 

 

Przyjazne środowisku 

Zastosowanie technologii LED ma wpływ na zużycie energii oraz emisję CO2. Oświetlenie LED nie zawiera szkodliwych środków takich jak rtęć. 

 

Łatwość sterowania 

Diody LED włączają się bezzwłocznie i mogą być przyciemniane przy zachowaniu stabilnych kolorów. 

 

Dynamiczne zmiany kolorów
Diody LED umożliwiają stosowanie atrakcyjnych efektów świetlnych, takich jak mieszanie kolorów. 

 

Brak oddawania ciepła, promieniowania UV i podczerwonego 

Diody LED świecą bez oddawania ciepła, ultrafioletu lub podczerwieni. Stanowią więc idealne rozwiązanie, jeśli chodzi o oświetlanie wrażliwych eksponatów np. w muzeach. Dzięki braku oddawania ciepła przez lampy, znacząco zmniejsza się koszt klimatyzacji potrzebnej do schłodzenia pomieszczenia. 

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij