Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Kontroler Pharos TPC

 

Kontroler Pharos TPC (Touch Panel Controller) jest kolejnym przedstawicielem rodziny samodzielnych sterowników oświetlenia. Montowany na ścianie, o płaskim profilu i ciekawym designie, steruje oświetleniem w standardzie DMX. Konstrukcja kontrolera wykorzystuje tą samą technologię co sterownik Pharos LPC (Lighting Playback Controller).

Programowanie wyświetlacza odbywa się za pomocą interfesju Pharos Designer, a poszczególne obszary świetlne są przedstawione jako kolejne strony w programie. Ustawiony i spersonalizowany interfejs kontrolera wgrywany jest do kontrolera TPC za pomocą dostępnej aplikacji.

 

Sterownik TPC posiada 512 kanałów, dzięki którym możliwa staje się obsługa wielu protokołów oświetlenia eDMX. Główną cechą tego rozwiązania jest praca w dwóch trybach. Po pierwsze, TPC może pracować jako niezależny kontroler, gdzie kontrola efektów świetlnych definiowana jest przez użytkownika, za pomocą dotykowego ekranu, lub na podstawie linii czasowej i wewnętrznego zintegrowanego zegara astronomicznego. Drugim trybem pracy jest połączenie kilku sterowników TPC z urządzeniami LPC, AVC i urządzeniami zdalnego sterowania, w celu stworzenia sieci sterującej kilkoma obszarami świetlnymi.

shaddow main

 

 

 Pharos

Podobnie do urządzeń z serii LPC, kontroler TPC posiada wbudowany serwer sieciowy, który jest w pełni kompatybilny z Pharos Installation Manager i Pharos Dynamic Media Manager, co zapewnia kompleksową możliwość zdalnego sterowania układem.

 

Kontroler montowany jest na ścianie. Dzięki pokryciu ramki magnetyczną powłoką, montaż jest bardzo wygodny, a profil samego urządzenia jest maksymalnie płaski. Dotykowy wyświetlacz TPC, to nowej technologii pojemnościowy ekran, dlatego do interakcji z urządzeniem wystarczy minimalny nacisk. Pharos jest urządzeniem wykonanym w oparciu o PoE (Power over Ethernet), dlatego do zasilania wykorzystujemy jeden przewód Ethernetowy.

 

TPC wyposażony jest w inteligentny czujnik podczerwieni, służący do zdalnego sterowania, a zdefiniowanie funkcji wykonywanych przez IR, odbywa się poprzez ekran dotykowy. Protokoły, z którymi współpracuje TPC to:

 pharos-tpc

         
 • Art-Net II,

 • Philips Color Kinetics KiNet,

 • Pathport,

 • sACN.

 

 

 

 

Parametry techniczne:

          
 • Specjalnie zaprojektowany system mikroprocesorowy, przeznaczony do zarządzania oświetleniem w aplikacjach strukturalnych i rozrywkowych,

 • W pełni konfigurowalny ekran typu pojemnościowego

 • Wbudowany czujnik otoczenia, reagujący na natężenie światła dziennego, ściemniający oprawy automatycznie i dostosowujący jasność ekranu do jasności otoczenia,

 • Zasilanie urządzenia następuje poprzez kabel Ethernet

 • Wewnętrzny zintegrowany zegar pracuje nawet w przypadku wyłączenia urządzenia spod napięcia,

 • Ekran dotykowy z możliwością pełnego zaprogramowania i wyposażenia w wirtualne klawisze, według preferencji i zapotrzebowań klienta,

 • Programowanie i konfiguracja za pomocą oprogramowania Pharos Designer,

 • Zarządzanie efektami świetlnymi poprzez ustawienia zegara astronomicznego, złącza Ethernet, port IR (podczerwień) lub poprzez ekran dotykowy,

 • Możliwość rozbudowania pamięci poprzez gniazdo kart SD,

 

 Pharos

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij