Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Bezdotykowe lampy LED

 

Niemiecki producent oświetlenia - firma Dreipuls wypuściła nowe bezdotykowe lampy AREA. Światła mogą być włączane i wyłączane za pomocą prostych gestów dłonią i są idealne do oświetlania dużych obszarów, jak również miejsc o wysokich standardach higieny. Autorem tego oryginalnego urządzenia jest dyrektor Dreipuls i projektant Matthias Pinkert. Jego główną inspiracją było odsłanianie zasłon - podobny ruch wykonać będzie musiał użytkownik lampy, aby włączyć oświetlenie. Sensory wykrywają, jaki obszar pokryliśmy wykonując ruch ręką i zapalają lampki LED tylko w tych miejscach. W efekcie możemy intuicyjnie dobierać intensywność światła, a regulowana wiązka światła zapewnia energooszczędny i przyjazny środowisku sposób użytkowania.

deriplus 1 deriplus 2 deriplus 4

Nowoczesne życie i praca wymagają elastyczności we wszystkich możliwych dziedzinach. AREA wyróżnia się modułową, uniwersalną budową, co umożliwia jej dostosowanie się do każdych warunków. Poszczególne urządzenia mogą być łączone w ciągi o długości do trzech metrów, dzięki czemu możliwe jest oświetlenie nawet olbrzymich obszarów. Poszczególne jednostki dostępne będą w trzech rozmiarach - długich na 60, 90 i 120 centymetrów.

Bezdotykowa technologia znacznie polepsza standardy higieny (stosowana na przykład w łazience lub kuchni) podkreślając jednocześnie nowoczesną estetykę życia. AREA zapewnia idealne oświetlenie zarówno do użytku prywatnego jak i komercyjnego. Z łatwością wtopi się w istniejącą atmosferę biur, sklepów, hal targowych, a nawet klasycznych salonów.

deriplus 3

 

 Dreiplus

 

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij