Zaloguj się | Zarejestruj się
 

 

oswietlenie foyer

 

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze 

 

Efektowne oświetlenie w foyer jest sprawą kluczową, ponieważ decyduje ono o pierwszym wrażeniu i kształtuje opinie odwiedzających na temat danej firmy. Nowoczesne oprawy i lampy dekoracyjne stanowią ponadto ważną część identyfikacji wizualnej każdego przedsiębiorstwa. Oświetlenie ma poza tym do spełnienia różne zadania. Mocne lecz nieoślepiające światło, zapewniające właściwą widoczność, stanowi płynne przejście między światłem dziennym i sztucznym oświetleniem. Tworzy również wyraźną strukturę i ułatwia orientację w przestrzeni. Miejsce przeznaczone do odpoczynku oraz spotkań towarzyskich charakteryzuje się dużym potencjałem, jeśli chodzi o  oszczędność energii. Niezwykle istotne jest więc stosowanie inteligentnych systemów kontroli oświetlenia, które pozwolą na elastyczne dostosowywanie natężenia oświetlenia do wymagań gości i pracowników przebywających we foyer.

 

Oświetlenie korytarza i przejść

oswietlenie korytarza

 

Korytarze i przejścia zapewniają szybki dostęp do różnych części budynku. Podświetlane ściany dają poczucie bezpieczeństwa i sprawiają, że pokój wydaje się większy. Korytarze, które wydają się nieskończenie długie, mogą być podzielone na sekcje, poprzez skuteczne zaprojektowanie oświetlenia akcentującego, np. kierując światło na obrazy na ścianach. Oświetlenie przejść może być dynamicznie dostosowywane w zależności od pory roku czy pory dnia. Zachęcające światło także promuje komunikację w miejscach odpoczynku. Zastosowanie uzupełniającego oświetlenia poprzez wpuszczane opraw do podłóg i ścian ma na celu lepsze wskazanie drogi, do windy ,miejsc spotkań itp. Korytarze i klatki schodowe to także drogi ewakuacyjne, więc muszą być wyposażone w odpowiednie oświetlenie w celu bezpieczeństwa.

  

  

 

 

shaddow main 

Czytaj więcej:

Skanska oswietlenie biur  

OŚWIETLENIE LED ZMNIEJSZA ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ W BIURACH O 70%

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez firmę Philips we współpracy ze Skanska Property Poland    


Więcej
 

   
 
                                                                                    
             
oswietlenie biura  

JASNA STRONA PRACY BIUROWEJ

Właściwe oświetlenie to jeden z najważniejszych czynników wpływających na komfort i efektywność pracy, zwłaszcza, gdy większą część dnia spędzamy przed komputerem.  
 
 

Więcej 

       
             
aurista trilux  

AURISTA LED

Aurista LED to oprawa do wbudowania, która łączy w sobie technologię LED i nowatorski układ optyczny. Specjalne odbłyśniki z przewodzącymi światło elementami tworzą pojedyncze gwiazdy świetlne, zapewniając wyjątkowy efekt.    
 

Więcej

       

 

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij