Zaloguj się | Zarejestruj się
 

 

Jaki jest klient 21. wieku? Czy multi-utility jest strategią na nowe czasy? Pytania, na które musi sobie odpowiedzieć wiele menadżerów z sektora energetyki będą stanowić sedno rozmów polskich i zagranicznych ekspertów zaproszonych do dyskusji w ramach Międzynarodowego Kongresu Naukowo–Przemysłowego ENERGIA.21 „Innowacyjne przedsiębiorstwo energetyczne”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 maja w Poznaniu podczas targów Expopower.

 

Branża energetyczna zmienia się na naszych oczach. Co stanowiło wczoraj aksjomat skuteczności działań, dziś już może się nie sprawdzić. Energetyka szuka nowych dróg rozwoju, by wpisać się w nowoczesny paradygmat innowacyjnej gospodarki. Jakie wyzwania i jakie możliwości będą generować zmiany w sektorze energetyki – tego będzie można się dowiedzieć podczas dwudniowego kongresu Energia.21, który odbędzie się w ramach majowych targów Expopower.

 

Quo vadis energetyko?

 

Multienergetyka, innowacyjne przedsiębiorstwo energetyczne, I-utility czy konsument 21 wieku - to jedne z wielu tematów, jakie zostaną poruszone podczas debat 26 i 27 maja w Poznaniu. Prelegentami poszczególnych paneli będą wybitni eksperci z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych.

 

Wspólnie z uczestnikami podejmą oni próbę odpowiedzi na najważniejsze pytania: przed jakimi wyzwaniami staną firmy energetyczne lada dzień? czego będą od nich oczekiwali klienci? jakie światowe trendy wkrótce staną się standardem także w Polsce? wreszcie – jak się na to przygotować i poradzić sobie w nowej sytuacji?

 

Wydarzenie będzie stanowić także inspirację do współpracy nauki i biznesu, która może zaprocentować tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań.

Kongres21 wspierają polskie grupy energetyczne: Enea S.A., Energa S.A., Tauron S.A, PGE S.A., RWE oraz inne przedsiębiorstwa z sektora elektroenergetyki. Wydarzenie odbywać się będzie cyklicznie przy targach Expopower.

 

Organizatorem kongresu Energia.21 jest Polski Komitet Energii Energetycznej oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Patronat nad kongresem objął Urząd Regulacji Energetyki.

 

Rejestracja, lista prelegentów oraz program wydarzeń Kongresu Energia.21 na stronach: www.energy21.pl orazwww.expopower.pl

 

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij