Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Isotera– Bezstykowe zasilanie LED 

isotera main

System Isotera oparty jest na technologii „Bezstykowego Zasilania”, która usuwa potrzebę stosowania poszczególnych układów sterujących i sprawia, że podłączenie urządzeń LED jest tak łatwe, jak przypinanie klamerek na sznurze na bieliznę.

 

System zapewnia całkowicie odmienne podejście do konfiguracji i instalacji oświetlenia LED, w porównaniu do tradycyjnych instalacji zasilających moduły LED.

 

Prostota w połączeniu z zastosowaniem systemu iPower sprawia, że instalacja urządzeń LED jest prosta, szybka i ekonomiczna. Przeniesienie zasilania bezstykowego z iBus do iClip eliminuje cięcie i ściąganie izolacji z przewodu lub wykorzystywania modularnego okablowania… jest to tak proste jak 1,2,3…

Opatentowany system Isotera dostarcza całkowity szkielet dla inteligentnego oświetlenia LED, zapewniając zasilanie i sterowanie dla dużej liczby urządzeń LED.

Zastępuje on tradycyjne sterowniki LED (najsłabsze ogniwo), jak również modułowe okablowanie (drogie ogniwo), co czyni to bardziej niezawodnym i tańszym systemem instalacyjnym. Ze względu na brak potrzeby korzystania ze zintegrowanych sterowników i modułowego wydłużania przewodów, system ten jest uniwersalny i opłacalny.

 

 

 

 shaddow main

 


iHub

isotera ihub

iHub jest sercem systemu Isotera i zapewnia scentralizowaną konwersję zasilania dla dużej liczby sprzętu oświetleniowego LED. iHub generuje zasilanie na prąd stały, które jest rozprowadzane przez pojedynczy kabel dwuparowy nazywany iBus. iHub łączy w sobie bardzo wysoką wydajność z najwyższą niezawodnością i trwałością.

Okablowanie w iHub jest wykonywane szybko i bezpiecznie za pomocą blokowania złączy wejściowych i wyjściowych. Zasilanie sieciowe zatrzymuje się w porcie wejściowym iHub. Reszta sieci działa na ultra bezpiecznym prądzie stałym dodatkowo wzmocnionym przez inteligentny monitoring błędu iHub i funkcję odpowiedzi. iHub może być zamontowany z dala od urządzeń LED w łatwo dostępnym miejscu.

 

 

 shaddow main


 

iBus

isotera ibus

iBus jest podwójnie izolowanym kablem dwuparowym przenoszącym moc z iHub do wielu urządzeń LED. Wychodzi z wstępnie zamontowanej wtyczki, która pasuje do gniazdka wyjściowego na iHub.

Złącze IDC wyposażone jest w przewód iBus, który jest przyłączony do końca kabla, gdy jest on cięty na odpowiednią długość. Brak zacisków śrubowych i zacisków łączeniowych.

 

shaddow main 

 

iClip

isotera iclip

iClip jest inteligentnym złączem, które przekazuje moc z iBus do urządzeń LED na zasadzie indukcji. Jest ono podłączone do iBus i czerpie z niego energię, stąd odniesienie do bezstykowego zasilania lub sprzężenia indukcyjnego. iClip przetwarza energię na prąd stały dostosowany na wymagań urządzenia LED.

 shaddow main

 

iEscape

isotera iescape
iEscape jest uniwersalną jednostka zasilania awaryjnego LED dla oświetlenia LED zasilanego bezstykowo.

iEspace działa w połączeniu z urządzeniami LED o różnych standardach i przemienia je w samowystarczalne urządzenia awaryjne.

 

schemat instalacyjny

 

 shaddow main


Cechy systemu:

 

 

Szybsza instalacja

   
 • Nie wymaga użycia żadnych narzędzi

 • Brak zacisków śrubowych

 • Pojedynczy kabel zasilający

 

 

 

 

Elastyczny i zdolny do rekonfiguracji system

   
 • Bezstykowe przesyłanie energii

 • iBus przewód jest łatwy w przedłużaniu

 • Dowolna kombinacja urządzeń LED może działać na tym samym iBus.

 • Działa z urządzeniami oświetleniowymi LED wszystkich marek

 • Zmiany projektowe mogę być wykonane niezwłocznie

 • Okablowanie sterujące jest niezależne od sieci elektrycznej

 • Moduł Zasilania Awaryjnego nadaje się do wszystkich urządzeń LED

 

 

Ultra bezpieczna instalacja i obsługa

  
 • Pojedynczy podwójnie izolowany przewód bez złączy

 • Brak napięcia zasilającego urządzenia

 

 

Bardzo trwałe i niezawodne

  

 

 • Najsłabsze ogniwo (sterownik LED) zostało wyeliminowane

 

 • Wszystkie elementy systemu działają w zamkniętym i dobrze chronionym środowisku za Power Hub (koncentratorem zasilania).
 • Mniej komponentów i złączy w systemie

 

 Na podstawie isotera.com

 

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij