Zaloguj się | Zarejestruj się
 
logo
Dane adresowe

Luxiona Poland S.A.
ul. Sochaczewska 110
05-850 Ożarów Mazowiecki, Macierzysz k/Warszawy
Tel: +48 22 721 72 72
e-mail: sekretariat@luxiona.com

O firmie

EKSPERT W KREACJI SYSTEMÓW OŚWIETLENIOWYCH

LUXIONA Poland jest częścią hiszpańskiej Grupy LUXIONA, która od ponad 80 lat z sukcesami działa na międzynarodowym rynku branży oświetleniowej. 

Misją LUXIONA Poland jest kreacja komplementarnych rozwiązań oświetleniowych, w zgodzie z najnowszymi technologiami, wymogami prawnymi i społecznymi. Dlatego sprawny zespół bezustannie pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, mając na uwadze oszczędność energii, w tym ochronę środowiska. Doskonali wytrwale, jakość naszych produktów oraz sprawność naszych serwisów, badając nieustannie potrzeby naszych Klientów.

Grupa LUXIONA, w tym kontynuująca realizację strategii LUXIONA Poland specjalizuje się w komponowaniu i kreacji systemów oświetleniowych wewnętrznych i zewnętrznych, opierając się na solidnym, eksperckim doświadczeniu oraz szerokim wachlarzu marek produktowych. Częścią integralną oferty LUXIONA Poland są kompleksowe rozwiązania oświetleniowe, obejmujące produkcję oraz szeroko rozumiane usługi projektowe, realizowane przez wysokiej klasy projektantów, przygotowane na potrzeby m.in.: przestrzeni architektonicznych, obszarów pomieszczeń czystych, powierzchni komercyjnych etc.

LUXIONA Poland jest niekwestionowanym liderem na rynku rozwiązań typu CLEAN ROOM - dla tzw. obiektów czystych tj.sterylnego oświetlenia pomieszczeń szpitalnych,oświetlenia fabryk farmaceutycznych czy laboratoriów chemicznych.

LUXIONA Poland zatrudnia profesjonalistów z sektora oświetleniowego z ogromnym doświadczeniem. Zarządzając projektem zespół LUXIONA Poland gwarantuje zastosowanie najlepszych z możliwych rozwiązań technicznych w obszarze docelowego stosowania oświetlenia. Zespół LUXIONA Poland specjalizuje się w realizacji projektów wymagających indywidualnego podejścia oraz zastosowania nowoczesnych technologii. 

Systemy oświetleniowe w przykładowych, prestiżowych projektach, realizowane przez Grupę LUXIOAN i LUXIONA Poland:

•    Katedra Sagrada Familia w Barcelonie projektu Antonio Gaudiego
•    Miasto Sprawiedliwości w Barcelonie projektu Davida Chipperfelda
•    Dworzec Centralny w Warszawie
•    Biurowiec Catalina w Warszawie
•    Centrum Profilaktyki Nowotworów w Warszawie.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij