Zaloguj się | Zarejestruj się
 
logo
Dane adresowe

Organic Lighting Sp.z o.o
05-500 Piaseczno
ul. Puławska 34

tel.: +48 22 726 50 11
fax: + 48 22 726 50 30
info@euro-light.pl
www.organiclighting.eu

O firmie

Każda działalność człowieka związana jest ze sferą kultury. Kultura wpływa na umysł, styl życia, nasze działania i pragnienia.

Kultura światła stanowi fundament Organica. Kultura opiera się na istnieniu człowieka, Organic zaś skupia się na jego potrzebach. Nasze rozwiązania nie są jedynie rozjaśnieniem przestrzeni, one kształtują nastrój, uczucia i wpływają na percepcję.

Dzięki światłu Organic każdy może poczuć się wygodnie i bezpiecznie. Nasze projekty koncentrują się na zapewnieniu użytkownikowi poczucia komfortu. Unikalne połączenie designu opraw oraz efektów świetlnych zaspokaja nawet najbardziej wyszukane wymagania, co stanowi podstawę kultury światła.

Organic koncentruje się na zaspokojeniu indywidualnych potrzeb. To dlatego każdy projekt wykonywany jest pod konkretne zamówienie, z naciskiem na maksymalne spełnienie pierwotnie określonych funkcji ale też pozostając wyjątkowym w swojej formie. Niezwykła elastyczność sprawia, że Organic jest szeroko rozpoznawalny przez klientów, którzy nie szukają kompromisów i standardów – rozwiązań tak obcych wysokiej kulturze.

 

Nasze cele osiągamy dzięki współpracy z osobami ceniącymi te same wartości.

 

Wspólnie tworzymy oraz kształtujemy kulturę światła.

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij