Zaloguj się | Zarejestruj się
 
logo
Dane adresowe

TRILUX Polska Sp. z o. o.
Wał Miedzeszyński 630
PL-03-994 Warszawa
Tel. +48 (0) 22.6 71 62 88 (89)
Fax +48 (0) 22.6 71 63 00
http://www.trilux.com/pl

O firmie

Światło jest naszą pasją. Od blisko 100 lat wywieramy wpływ na teraźniejszość i przyszłość światła – każdego dnia. Najlepszym wzorem do naśladowania jest dla nas słońce. Naszym celem jest stworzenie sztucznego światła, które jest tak samo wydajne, uniwersalne i zrównoważone. Określamy je mianem Nowego Światła.

Innowacje były zawsze siłą napędową firmy TRILUX. Nasze pionierskie technologie, doskonałe wzornictwo i najwyższa jakość wyznaczają nowe standardy. Obojętne, o jaki rodzaj zastosowań chodzi: polepszenie jakości życia człowieka jest istotnym kryterium dojrzałości naszych produktów względem wymogów rynku.

 

Firma TRILUX oferuje dzisiaj nie tylko innowacyjne oprawy, lecz także rozwiązania oświetleniowe idealnie dostosowane do potrzeb klientów – architektów, instalatorów lub designerów. Jesteśmy kimś więcej niż tylko dostawcą – jesteśmy partnerem i konsultantem w zakresie wszelkich problemów dotyczących tematyki oświetleniowej. Niezależnie od różnych wymagań, nadrzędną cechą wszystkich naszych produktów jest miłość do detalu.

 

Perfekcyjna oprawa sama w sobie nie jest wystarczająca. Aby uzyskać dobre światło, potrzebna jest harmonijna całość: optymalna i zrównoważona inscenizacja. Czy to w pojedynczych pomieszczeniach, w zespołach budynków, czy na obszarach zewnętrznych – nasze indywidualne doradztwo i pomoc przy projektowaniu stanowią klucz do kompleksowych rozwiązań oświetleniowych, które są energooszczędne i ekonomiczne. Nasz cel osiągamy dopiero wtedy, gdy nasze założenia pokrywają się z potrzebami klientów.

 

Grupa TRILUX

Grupa TRILUX to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą w Arnsberg, w regionie Sauerland. W centrali zatrudnionych jest ok. 1500 pracowników. Dzięki inwestycjom poczynionym w ubiegłych latach firma TRILUX jest kompetentnym partnerem w zakresie wszelkich kwestii związanych z techniką oświetleniową. Na całym świecie dla grupy TRILUX pracuje dzisiaj 5500 osób.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij