Zaloguj się | Zarejestruj się
 
logo
Dane adresowe

Zumtobel Licht GmbH Sp. z o.o.
Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Woloska 9A - Platinium III
02-583 Warszawa
Tel: +48 22 856 74 31
Fax: +48 22 856 74 32
welcome@zumtobel.pl
www.zumtobel.pl

O firmie

Od ponad 50 lat firma Zumtobel tworzy innowacyjne i przystosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania instalacji oświetlenia, które spełniają najwyższe wymagania pod względem ergonomii, ekonomii i ekologii, majac tym samym wielka wartość estetyczna.

Jako lider na polu innowacji Zumtobel oferuje szeroką gamę wysokiej jakości opraw oświetleniowych i systemów sterowania oświetleniem dla najróżniejszych obszarów zastosowań w zakresie profesjonalnego oświetlenia budynków:

  • Biuro i komunikacja
  • Oświata i nauka
  • Handel i ekspozycja
  • Hotele i wellness
  • Sztuka i kultura
  • Zdrowie i opieka
  • Przemysł i technika
  • Fasady i architektura

Lider na rynku międzynarodowym
Dzięki międzynarodowej sieci dystrybucyjnej obejmującej 23 kraje i przedstawicielstwa w ponad 50 krajach firma Zumtobel jest zawsze dostępna dla klienta na miejscu. Wprawdzie korzenie firmy znajdują się w regionie Vorarlberg, Zumtobel przywiązuje bardzo dużą wagę do międzynarodowych kontaktów w światowej sieci wspieranej przez specjalistów oraz partnerów - projektantów z branży oświetleniowej.

Emocjonalne oddziaływanie światła 
Całościowe rozwiązania firmy Zumtobel w zakresie oświetlenia dają możliwość uzyskania różnych wartości natężenia światła, pozwalających doświadczyć komplementarnej gry światła i architektury w najróżniejszych formach. Połączone zastosowanie opraw oświetleniowych, systemów zarządzania oświetleniem oraz oświetlenia awaryjnego uzależnione jest od architektury budynku oraz konkretnej realizacji.

Światło zapewnia dobre samopoczucie
Starając się osiągnąć jak najlepszą jakość światła, firma Zumtobel prowadzi nieustanne badania nad jego zdrowotnym oddziaływaniem i cały czas udoskonala swoją ofertę. Szczególną uwagę w tych badaniach zwraca się na efektywność energetyczną. Sterowanie światłem i oprawami oświetleniowymi o podwyższonej skuteczności oświetleniowej skorelowane z parametrami światła dziennego umożliwia uzyskanie większych natężeń i jasności niż w przypadku rozwiązań standardowych, z zachowaniem jednakowych warunków w zakresie stosowanych źródeł.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij