Zaloguj się | Zarejestruj się
 
logo
Dane adresowe

THORN Lighting Polska Sp. z o.o.
ul. Modlińska 61
03-199 Warszawa

Tel: +48 (0) 22 431 28 11
Fax: +48 (0) 22 431 28 12
www.thornlighting.pl

O firmie

Firma Thorn Lighting, wchodząca w skład grupy Zumtobel, jest wysoko cenioną, ogólnoświatową marką na rynku profesjonalnego oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego. Jej misją jest podnoszenie jakości życia poprzez dostarczanie energooszczędnego oświetlenia najwyższej jakości.

 

Firma Thorn, której początek dała firma Electric Lamp Service Company założona w 1928 roku przez Julesa Thorna, obecnie z powodzeniem konkuruje na ponad stu rynkach na całym świecie. Jest liderem w swojej branży na rynku brytyjskim i zdobyła silna pozycję we Francji oraz w krajach skandynawskich. Jest również głównym dostawcą produktów oświetleniowych w Australii oraz Hongkongu i szybko rozszerza swoją obecność na rynkach Dalekiego Wschodu, szczególnie w Chinach i Singapurze.

Nasza marka przewodzi też w dziedzinie innowacji technicznych skierowanych do szerokich grup odbiorców – a szczególnie dystrybutorów, elektryków, użytkowników, projektantów oświetlenia, architektów, twórców specyfikacji i władz samorządowych – i stanowi synonim niezawodności, doskonałej obsługi klienta, wysokiej funkcjonalności i zaawansowanych technicznie projektów. Wszystkie te cechy sprawiają, że firma Thorn szybko wychodzi na wiodącą pozycję we wszystkich podstawowych sektorach swojego rynku.

 

Dobre parametry oświetleniowe. Skuteczność. Wygoda

Wyróżnikiem marki Thorn jest program PEC, którego założeniem jest dostarczanie produktów, koncepcji oświetleniowych i usług opartych na potrzebach klientów w sposób zapewniający dobre parametry oświetleniowe, skuteczność i wygodę. Dzięki PEC we wszystkich obszarach projektowania oświetlenia i opracowywania nowych produktów uwzględniony jest aspekt ludzki. Celem jest dostarczenie wygodnego i zdrowego oświetlenia miejsca pracy, uwzględniającego potrzeby wszystkich użytkowników, zapewnienie bezpiecznego oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz budynków, w miejscach prywatnych i publicznych, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii, olśnień i oświetlenia niepożądanego.

 

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij