Zaloguj się | Zarejestruj się
 
logo
Dane adresowe

via delle Industrie 27
30020 Marcon / Ve / Italy
T +39 041 595 3811
F +39 041 595 3820
foscarini@foscarini.com

O firmie

Foscarini łaczy w sobie najnowsze technologie, kreatywność, rozwój i pojmowanie produktów nie tylko przedmiotowo, ale również emocjonalnie. Wszystkie linie w ofercie, sa wynikiem współpracy z wieloma projektantami na całym świecie. Jesteśmy firma, która swoje pełne pasji rozwiazania prezentuje w sposób oryginalny i niekonwencjonalny.

Poszukujemy ich, eksplorujac cały świat materiałów i technologii. Wszystko co robimy, jest pozbawione jakichkolwiek barier mentalnych i ograniczeń technicznych. Stawiamy na elastyczność, wydajność i wysoka jakość produktów.

Nasi logistycy z jednakowa troska dostarczaja zarówno najmniejsze produkty, jak i całe zestawy.

Skupiamy się na ciagłym rozwoju i inwestycji w nowe produkty. Wytwarzamy tylko to, co Naszym zdaniem wnosi powiew świeżości do świata oświetlenia.

Podczas etapu projektowania, dokładamy wszelkich starań, aby końcowy produkt był w pełni wartościowy. Czasami proces wdrażania nowego produktu trwa lata. W tym czasie najczęściej idea ewoluuje, w efekcie czego produkt końcowy jest doskonały pod każdym względem. To wszystko sprawia, że lampy Foscarini sa innowacyjne w każdym calu.

Joomla SEF URLs by Artio

Partnerzy

Banner po prawejDołącz do nas

icon-facebook  icon-in  icon-twitter  icon-youtube

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij